Zavolajte nám: 0917455667
6 položiek v hodnote 0,00 € Košík

O nás

Internetová prevádzka www.VsetkoPreDom.com interiérových a exteriérových zariadení bytových, kancelárskych a barových priestorov. Nábytok, bytové doplnky, svietidlá, osvetlenie, svetelné zdroje, plastové okná a dvere.

Pozeráte sa na náš najmodernejší e-shop s interiérovými a exteriérovými produktami a ponukou služieb našej firmy VšetkoPreDom, s.r.o. Na slovenskom trhu s nábytkom pôsobíme už viac ako 2,5 roka. Náš e-shop neustále dopĺňame o nového kategórie a produkty. Okrem obchodu VšetkoPreDom prevádzkujeme ďalšie 2 obchody. V tomto roku predpokladáme minimálny nárast o 40% viac objednávok ako v minulom roku a očakávame tak, že počet spokojných klientov prekročí 6.000 za rok 2013. Dokazuje to, že náš obchod s interiérovým a exteriérovým tovarom získava čoraz väčšiu dôveru klientov.

Nový obchod s interiérovými a exteriérovými produktami sme vybudovali, aby sme Vám mohli ponúkať tovar v tom najmodernejšom prostredí s množstvom nových funkcií. Naša spoločnosť tak preukázala, že stále investuje do nových technológií a vývoja.

Kapitál a zázemie

Predpokladáme, že by ste nikdy nenakupovali tovar v tzv. „garážovej“ firme, pretože riziká takéhoto nákupu sú zrejmé.
Oproti tomu je naša firma zárukou stability a istoty v internetovom obchodovaní. Firma je registrovanou spoločnosťou v SR, má všetky doklady potrebné na podnikanie, vlastných zamestnancov, sklad a kancelárie. Rovnako dôležitá informácia pre Vás môže byť aj to, že naša firma má vlastné kapitálové zázemie a je tak schopná ručiť svojim kapitálom za svoje záväzky.

                       

Produkty, ktoré Vám ponúkame

Okrem spolupráci so Slovenskými výrobnými partnermi spolupracujeme aj s inými krajinami kde vyrábajú a dodávajú naše produkty: Taliansko, Nemecko, Belgicko, Poľsko a Česká Republika.